Referanslarımız - Mutlu Müşterilerimiz

esigarasitesi.com ve premiumlikitsitesi.com Müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. Bu güne kadar çıktığımız siparişlerde müşterilerimizden olumsuz bir yorum almadık. Herhangi bir şikayet sitesi veya forumunda hakkımızda olumsuz bir yazı yazılmadı, bu günden sonra da müşterilerimizi mutlu ederek memnun kalmalarını sağlamaya devam edeceğiz.

Bize iletişim kanallarımızdan ulaşan kişilerin bir çoğu "size nasıl güvenebilirim" gibi haklı sorular sormaktadır. Bu yüzden bu bilgi sayfasını hazırlamaya karar verdik. 

Bu bilgi sayfasında ürünleri ulaşan müşterilerimizin memnuniyetlerini ve ürünlerini aldığına dair bizimle paylaşmak istedikleri resimler eklenecektir.

ESigaraSitesi.com, elektronik sigara ve premium Likit portföyü en geniş olan ve ürün fiyatları en düşük olan e sigara sitedir. Bir çok müşterimizin şu ürünü arıyorum diye bize yazınca stoğumuzda olmasa bile müşterilerimiz için 1 2 gün içinde stoğa o ürünü koyarak müşterimizi memnun etmenin çarelerini aradık. Muhakkak ki işin ticari boyutu var, bizimde para kazanmamız gerekiyor ama biz önce memnuniyet kazanmayı hedefledik. Müşteriyi bir gün için değil, daimi olması için her zaman tüm siteler içinde en uygun fiyatları sağladık. Gün geldi kar etmeden sadece müşteriyi memnun etmek için ürünler çıkardık, gün geldi, ürünlerin yanında ufak hediyelerle müşteriyi mutlu etmenin heyecanını yaşadık.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.
(Sayfa 30.08.2018 tarihinde oluşturuldu. Son güncelleme: 1 Ekim 2019)

1. Sayfa

2. Sayfa

3. Sayfa4. Sayfa

>

Müşterilerimizden yeni resimler geldikçe güncellenecektir.
(01.10.2019)