Tüm Premium Likitler, En Ucuz Fiyatlar, E Sigara Sitesi'nde

Türkiye'nin En İyi Fiyatları, esigarasitesi.com'da

Her an tükenen stoklar ve yeni gelen ürünlerden dolayı bu sayfayı aktif etmeye karar verdik. Bu listede yer alan premium likitler sürekli güncellecektir. Likit satın almayı kolaylaştırmak ve sitedeki ilanları tek tek incelemek istemeyen kullanıcılar bu sayfadaki ürünleri WhatsApp üzerinden sipariş edebilirler.

Sitemizdeki Tüm Likitler %100 Orjinal ve Güvenilirdir. 

Bu listedeki ürünleri satın almak için sağ alttaki WhatsApp butonuna tıklayarak, WhatsApp sipariş hattından satın alabilirsiniz.

Ayrıca Referanslarımız - Mutlu Müşterilerimiz Sayfamızı Aktif Ettik. Müşterilerimiz esigarasitesi.com'dan aldıkları ürünlerin üzerine bir kağıda not ile gönderirlerse buradan paylaşılacaktır.

Referanslarımız - Mutlu Müşterilerimiz

(Referanslarımızı mutlaka inceleyin.)

14 Mayıs Güncel Premium Likit Listesi

( 30 Likit Markası ve 100'ün Üzerinde Likit Çeşidi )

Lütfen Güncel Stok Durumunu WhatsApp'dan Sorun. !!!


PREMİUM LİKİT (İthal) ÇEŞİTLERİMİZ


One Hit Wonder

>>100ML 150tl
Tüm Seri STOKTA

1- ARMY MAN 3/6 mg 100 ML ( Limonlu kek lezzetini bizce bir de ustasından deneyin.kremalı tatlı katıksız süt İLE Harika bir şekilde çırpılmış misket limon ve kocaman bir limonlu MUFFİN kekin tadı ile size gün boyu VAPE heyecanı yaşatacak ) 

2- THEMAN 6 mg 100 ML (çilek meyvesi ve süt kremasının nefis bir karışımıdır. Daha önce Milk Man adıyla çıkan ürün isim değiştirerek The Man adını almıştır. The Man içerken benzersiz serinletici süt kremi ve ardından her nefes boyunca süren taze çilek aromasının hafif tatlı tonlamaları ile süslü vazgeçilmez tat) 

3- MYMAN 3/6 mg 100 ML ( Vanilya. Çilek. Çikolata. Hepimizin çok sevdiği bu zengin aromaların ustalıkla bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş My Man, her nefeste alacağınız farklı tatlar ile sizi etkileyecek) 

4- MUFFIN MAN 6 mg 100 ML (Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet; Muffin Man) 

5- ISLANDMAN 3/6 MG 100 ML ( tropikal bir patlamaya hazır olun tropik meyvelerden oluşan rakipsiz aroma ) 

6- ISLANDMAN ICED 6 MG 100 ML ( tropik volkanın donmuş cenneti. Tropik ormanın mangoları, Karayip’in Harika Hindistan cevizi,kutup ananasları ve tropik meyvelerin eşsiz karışımı.bu tat size serinlik ve tatminkar bir tat verecek.Yeni favorimiz ) 

7- FAMOUS FAIR BLUEBERRY FUNNEL CAKE 0/6 MG 100 ML ( Bu dünyaca ünlü tat-ı denemenizi isteriz. Harika bir şekilde pişirilmiş ince hamur üzerinde pudra şekerleri ile kaplanmış taze yabanmersinli kocaman bir kek ) 

8- MAGICMAN 3/6 MG 100 ML ( HARİKA KIVAMLI , KARIŞIK MEYVELİ JELİBON MÜTHİŞ TAT ) 

9- ROCKET MAN 3/6 mg 100 ML ( en taze yabanmersini granola ve yoğurt Harika karışımı ile karşınızda )


Five Pawns Likitleri

>>Five Pawns Serileri 60ML - 160TL

12- CASTLE LONG 60 ML 6 MG ( Hindistan cevizi kavrulmuş badem Madagaskar vanilya fasulyesi ile vurgulanan karamelize kahverengi şeker ile kaplanmış Kentucky Bourbon'un rafine ruhunun bir birleşimidir )

13-GRANDMASTER 3/6/12 MG 60 ML ( pürüzsüz,kremsi,zengin fıstık ezmesi ve muz kremasinin dengeli tadı kadifemsi karamel ile işlenmiş ve cok katmanlı lezzetli bir simetri oluşturmuştur )

14- BLACK FLAG 60 ML 3/6/12 MG ( Harika tütün ve daha açık kremalı bir versiyon bu yeni sunum için yapılan revizyonda hafif bir truf kremi ile kafeini alınmış orta şekerli cappuccino MOCHA tozlu siyah ceviz ile vurgulanır )

15-SYMMETRY SIX 3 MG 60 ML ( dunyanın en iyi çilekleri ile hazırlanmış dengeli bir karışımda parlayan yıldızlar olmak için sunulmuş harika bir aroma ) 

16-(RED) KIBITZER 60 ML 3/6 MG (Geleneksel ananaslı kremalı kekin en doğru şekilde büyük bir ustalık İLE hazırlanmış hali ) 

17-(RED) ISOLANI 60 ML 3/6 MG ( Şimdiye kadar denediğimizin en iyisi limonlu kurabiye usta bu işi biliyor ) 


Good Life Vapor Likitleri

>> DÜNYA LİDERİ İLE TÜTÜNLÜ LİKİTE DOYALIM İSTEDİK

>> TANITIM FİYATLARI İLE ESİGARASİTESİ.COM'DA

>>60ML - 125TL

18- EL KAMINO TOBACCO ( 60 VG 40 PG ) 60 ML 6 MG ( firmanın şampiyon ürünü. Dünyanın en iyi tütünü graham kraker ve kakao İLE Harika bir şekilde harmanlanıp bize eşsiz bir tat sunmaya devam ediyor.bir erkeğin vazgeçilmezi )

19- DEADLY SIN 60 ML ( 50 VG 50 PG ) 6 MG ( dünyanın en çok satılan ürünü . müthiş bir şekilde tütsülenmiş bir çeşit vişneli tart.bir açıklama bu tat’a asla yetmez.Bazı tatlar bir biri için üretilmiş vişneli tart ‘da onun gibi üretilmiş bir deyişe görede DEADLY SIN tarçınlı çörekler gibi ama kim ne derse desin siz Bu tat’a bayılacaksınız )

20- DEADLIEST SIN RESERVE (65 VG 35 PG )60 ML 3 MG ( deadly sin dünyada ecig için en çok satılan ürünüdür RESERVE İSE DEADLY SIN ile prestijini gerçekten hak ediyor vişneli tart yada bir deyişe göre tarçınlı çörekler tadı RESERVE ile meşe fıçılarında eşsiz bir sunum olmuş )

21- POP'S PIPE TOBACCO ( 60 VG 40 PG ) 60 ML 6 MG ( bir çok firmanın tahtını sallayacak bir tat. müthiş vanilyalı puro lezzeti )

22- MORNING AFTER TOBACCO ( 60 VG 40 PG )60 ML 3/6/12 MG ( enfes şekilde hazırlanmış TÜTÜN ve SİYAH KAHVE karışımlı vazgeçemeyeceğiniz bir karışım ) 

23- ZOMBIE BLOOD ( 50 VG 50 PG ) 60 ML 3 MG ( sizi çocukluğunuza götürecek Harika çilekli sakız )

24- NEWMINSTER NO.23 ( 60 VG 40 PG ) 60 ML 3 MG ( Böylesine bir tat bulmak biraz zor. Böğürtlen ve ince bir Brendi. karışık meyveli ve tütün karışımlı eşsiz tat 

25- MARBLE LIGHT ( 60 VG 40 PG ) 60 ML 3/12 MG ( hafif bir tütün tat-ı bu şişenin içerisinde )


KILO Likitleri

>>60ML - 115TL

28- Marshmallow Crisp 3 MG 60 ML ( TÜM ürünlerden farklı, nefis tatlı ve tuzlu kremalize harika Marshmallow )

29- Cinnamon roll 6 MG 60 ML ( zengin krem peynir ile hazırlanmış,mükemmel tarcın rulo için tarçın ile sıcak firında pişmiş hamur ile harmanlanmış olağanüstü bir tatlı karışımı)

30- Whıte chocolate STRAWBERRY 6 MG 60 ML ( beyaz çikolataya batırılmış mükemmel olgun çileklerin Harika birleşimi)

31- Vanilla Almond Milk 6 MG 60 ML ( Bol badem ve TAZE süt . Nefis bademli süt )

32-HONEY CREME 6 MG 60 ML ( Dünyanın en iyi balı ve müthiş kreması bir bardak taze süt İLE birleşiyor mükemmel bir tat )

33- CREAL MILK 3 MG 60 ML ( hafif meyveli tahıl ve sütlü kremin mükemmel karışımı)

34- KIBERRY YOGURT 6 MG 60 ML ( taze çilek yoğurt )


>>KİLO 30ML Serisi - 60TL

36- SMOOTH TOBACCO 6/12 MG 30 ML ( dünyada en çok tutan altın tütün )

37- NUTTY 6/12 30 ML ( müthiş Nutella lezzeti bu şişenin içinde ) 


KILO NEW SERİSİ

YENİ ÜRÜN TANITIM FİYATLARI

>>60ML - 110TL

38- MANGO 6 MG 60 ML ( harika taze mango aroması ile size gün boyu vape heyacanı sunacak )

39- FRUIT TART 6 MG 60 ML ( yaz meyvelerini özlediyseniz buyrun size harika bir fırsat .yaz meyveleri bu şişenin içerisinde )

40- LYCHEE BERRY 6 MG 60 ML ( TAZE çilek ağırlıklı TAZE karışık aromalı vaz geçemeyeceğiz bir tat )


VAPEWILD Likitleri

>>60 ML – 95TL

45- MURİCA 60 ML 3/6 MG ( Eski Buzlu meyve dondurmalarınındaki o limonlu kirazlı hafif ekşimsi tat, anlatması zor tadılması lazım ) 

46- DOUBLE RAİNBOW 60 ML 6 MG (rengarenk meyve şekerleri artık kalori kaygısı 


VGOD Likitleri

>>60 ML – 95TL

65- SOUR LICIOUS 3 MG 60 ML ( hafiri ekşitirmiş taze karpuzun aroma patlaması )

66- BAK-LAVA 6 MG 60 ML ( müthiş BAKLAVA tat-ı)


LOADED Likitleri

>>120 ML- 6MG - 160TL 

75- Melon milkshake - Evet sizler icin yazın serinliğinde mis gibi kavun ve soğuk bi süt ile buluşmasından oluşan mükemmel kavunlu milkshake.

76- Glaezed donuts - Loaded firmasının amiral gemisi. Taze hazırlanmış sırlı bir çörekten muazzam bir tat.

77- Smores - Tatlı marsmallow ve nefes çikolata ve graham krakerin mükemmel bir karışımıdır. 

78- Cookies butter - Lezzetli Çerezler zemini mükemmel bir şekilde hazırlanmış, fıstık ezmeli bir kıvamda, tarçın ile tost edilen Belçika kahverengimsi şeker karışımıyla karıştırılarak hazırlanmıştır.

__________________________________

SALT LİKİT ÇEŞİTLERİMİZ

Elysian Salt Likit

>>30ML 24/48MG 85 TL

140- Elysian Siren 30 ML 24/48 MG ( nefis çilek , Hindistan cevizi sütü İLE Harika birleşimi ) (Tükendi)

141- Elysian  Skadi 30 ML 24/48 MG ( lezzetli bir meyve gevreği karışımlı Harika tat ) (Tükendi)

142- Elysian  Artemis 30 ML 24/48 MG ( taze çilek ve kremsi armut birleşimi Harika tat ) (Tükendi)


BAD DRIP SALT

>> 30ML - 85TL

41- FARLEY’S GRANLY SAUCE 30 ML 45 MG ( meyveli bir bublegum’un zarif yorumudur. tropikal kivi ve yaz çilekleri karıştırılmış bu Harika ürününün tatlarını çıkarın )


OKAMI SALT

>> 30ML - 85TL

150- APPLE DIOR 30ML 50 MG ( OKAMI salt Elmalı turta şampiyonu dünyada tam not alan bir tat )


VGOD SALT

>> 30ML - 85TL

151- CUBANO SALT 30 ML 50 MG ( YUMUŞAK KREMALI VANİLYA ALTI TONLARI İLE DOLDURULMUŞ,TAM BİR LEZZET’Lİ̇ KÜBA PROSU. VGOD CUBANO , TÜM GÜN BOYUNCA ELİNİZDE İSTEYECEĞİNİZ ANLIK BİR KLASİKTİR)Premium Likit nedir; Premium Likitler üretildikleri ülkenin yasal mevzuatlarına uygun, belirli aralıklarda denetlenen, ürün içeriği açık şekilde belirtilen ve hijyenik laboratuvarlarda üretilen likitlerdir. Bunun haricindeki tüm likitler evyap likit olarak tanımlanır. Sağlığınız için premium likit kullanın.

Premium likit fiyatları; Sitemizdeki premium likitlerin fiyatları Türkiye'nin en ucuz fiyatlarıdır. Tüm likitlerimiz faturalı şekilde tedarik edilir ve %100 orijinal premium likitlerdir. Sitemizdeki RERANSLARIMIZ sayfası teminatımızdır. Likit Fiyatlarımız 20 Lira ile 165 Lira aralığındadır.

Sitemizde satılan tüm premium likit markaları:
Anml, Loaded, Cream Puff, Yogi, Cuttwood, Five Pawns, Loaded, Kilo, Kilo Moo Serisi, Ruthless Salt, Sweet Salt VPR, Black Note, Juice Roll-Upz, Ruthless, Naked, Naked Tobacco, The Milkman, MOMO, Halo, Vape Crep, VGOD, BEARD, BRWD, ANML Vapors, Cosmic Fog, Diamond Cut, Twelve Monkeys, Fruit Cloud Tobacco, Cafe Racer, Phillip Rocke, Ruthless Tobacco, One Hit Wonder, Mad Hatter I Love Candy, Saveur Vape, Ripe Vapes, Coil Vapes,

Bu liste hergün güncellenir.


Sıkça Sorulan Sorular:

1: Size güvenebilir miyim?

C: Sitemiz en eski e sigara sitelerinden biridir. Bu güne kadar en ufak bir müşteri memnuniyetsizliği ile karşılaşmadık. Ayrıca sitemizin REFERANSLARIMIZ sayfasında kullanıcı yorumlarını inceleyebilir güven sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Referanslarımız Sayfası: https://esigarasitesi.com/mutlu-musterilerimiz

2: Siparişim kaç günde ulaşır?
C: Kargo firması, yaşadığınız il, ilçe ve beldenin mesafesine göre 1 ile 3 gün içinde teslimat yapar. Merkez bölgelere genelde 1 gün ilçelere ise 1 ile 2 gün arası teslimat sağlanır.

3: En iyi likit hangisi?

C: En iyi likit damak tadınıza en iyi uyan likittir. Sizin beğendiğiniz bir likit size en iyisidir. Premium likit alırken en iyisini değil damak tadınıza uyacak likiti alın.

4: En iyi likit markası hangisi?

C: En iyi premium likit markası bizim deneyim ve tecrübelerimize istinaden sırasıyla Five Pawns, Kilo, Good Life Vapor,  Loaded, Yogi, Cuttwood, ve Naked markalarıdır.

5: Uygun fiyatlı likitler hangileri?

C: Sitemiz diğer tüm sitelere oranla daha uygun fiyatlara satış yapmaktadır. Sattığımız likitler içinde en uygun fiyatlı likitler ise Dinner Lady çeşitleri, Yogi çeşitleri ve Loaded 3x10ML çeşitleridir.

6: Siparişimi whatsapp üzerinden verebilir miyim?

C: Evet siparişinizi Whatsapp üzerinden verebilirsiniz.


Anlık Stok Durumunu 
WhatsApp Butonuna Tıklayarak Hızlıca Sorun.